Hakkımızda

Nil Evden Eve Taşımacılık®

Hakkımızda

Nil Evden Eve Taşımacılık®, 2013 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, şirket ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır. Firmamız, uzman personeli, filosu ve her türlü eşyalarınız için gerekli araçlarıyla sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Yılların deneyimi ve birikimiyle, evden eve nakliyat sektöründe her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla değerli eşyalarınızı, yeni adresinize güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınması sırasında kullanılacak eşya tipine özel ambalajlama ve paketleme malzemeleri belirlenir.

Salihli Evden Eve Nakliye hizmeti için size en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bunun için önce, taşınacak evinizi yada ofisinizi, fabrikanızı, sizin müsait olduğunuz bir gün ziyaret etmekteyiz. Amacımız, hangi tür araç ve ne kadar malzeme gideceğini tespit etmektir. Bu iş için kaç personelin yeterli olacağını anlamaktır. Çok iyi bir analizle size en uygun ve sağlıklı bir fiyat veririz. Bu verdiğimiz fiyat eşyalarınızın analizi yapıldıktan sonra net bir fiyattır.

Nil Evden Eve Taşımacılık® olarak bu güne kadar bir çok başarılı Salihli Evden Eve Nakliyat işlemi gerçekleştirdik. İşimizi büyük bir özen ve saygıyla yapıyoruz ve gerçekleştirdiğimiz her başarılı evden eve nakliyat işleminden ve sonrasında müşterilerimizin elde ettiği memnuniyetten gurur duyuyoruz.

thumb

K3 Yetki Belgesi

Salihli Evden Eve Nakliyat

Nil Evden Eve Taşımacılık® K3 Yetki Belgesi

Evinizi taşırken dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden biri de Evden Eve Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığıdır. Bu en önemli anınızda güvensiz evden eve nakliyat firmaları ile karşılaşmamak için görüştüğünüz Salihli'deki evden eve nakliyat firmasının yetki belgesi olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Nil Evden Eve Taşımacılık® olarak sahip olduğumuz K3 Yetki Belgesini inceleyebilirsiniz.

Nil Evden Eve ile Taşınmayı Kolaylaştırın!

Ücretsiz Keşif Randevusu Alın veya Bizi Arayarak Uygun Fiyat Teklifi Alın.

Referanslarımız

Bizi Tercih Eden Bazı Kurumsal Firmalar

Can Hastanesi
Medigüneş Hastanesi
Özel Salihli Hastanesi
Açı Liseleri
Salihli Belediyesi
Fen Bilimleri
Doğa Koleji
Salihli Ticaret Borsası